Skip Navigation Links

Türk Ocakları Etkinliğinde Kızılelma Parkında Bir Araya Geldiler

Geçtiğimiz haftasonu 5 Mayıs Pazar günü Türk Ocakları Niğde Şubesi tarafından bir etkinlik...

Türk Ocakları Etkinliğinde Kızılelma Parkında Bir Araya Geldiler

Gündem   A+a-

 

Geçtiğimiz haftasonu 5 Mayıs Pazar günü Türk Ocakları Niğde Şubesi tarafından bir etkinlik düzenlendi.

Etkinlikle ilgili, haber merkezimize ulaşan yazılı basın açıklaması şöyle ;

“ Türk Ocakları Niğde Şubesi ve Turaneli Derneği tarafından 5 Mayıs 2019 Pazar günü Niğde Kızılelma Parkında Türkçülük Şöleni düzenlenmiştir. Şölene Niğde Belediye Başkanı Sayın Emrah ÖZDEMİR, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Sayın Şevket KATIRCIOĞLU, KamuSen İl Başkanı Sayın Adnan ÖZER, Niğde İl Müftüsü Sayın Mehmet Sırrı ŞIK, Siyasi Partilerin Temsilcileri, Sendikaların ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Şube Başkanları, Türk Ocaklı Gençler, Üniversite öğrencileri ve vatan sevdalısı Niğdelilerin katılımıyla gerçekleşti.

Şölende Türk Dünyasından gelen öğrencilerimiz tarafından oyunlar, şiirler okundu, çeşitli gösteriler yapıldı. Türk Dünyasının birlik ve beraberliği vurgulandı. Türk Ocakları Niğde Şube Başkanı

 Prof. Dr. Sayın Metin Hakan SEVERCAN desteklerinden dolayı Niğde Belediye Başkanı Sayın Emrah ÖZDEMİR'e teşekkür etti. Niğde Belediye Başkanı Sayın Emrah ÖZDEMİR ise çalışmaları için Türk Ocakları Niğde Şubesine teşekkür etti. Türk Ocaklarının çok önemli bir görev ifa ettiğini ve son nefesine kadar Türk Milleti için çalışacaklarını söyledi. Öğrencilerimizin konseri ve pilav dağıtımı ile şölen sona erdi.

Yürekleri Türklük için atan bütün katılımcılara, şöleni gerçekleştiren öğrencilerimize teşekkür ederiz.Yaşasın Türklük,yaşasın Türk ocakları!” Şeklindeki ifadelerle açıklama sonlandırıldı.

 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!