Skip Navigation Links

HÜKAGED Yeşilgölcük'de Çocuklarla Buluştu

Yeşilgölcük kasabası Şehit Osman Turgut Ortaokulun da bu yıl açılan Şehit öğretmen Şenay Aybüke...

HÜKAGED Yeşilgölcük'de Çocuklarla Buluştu

Gündem   A+a-

 

Yeşilgölcük kasabası Şehit Osman Turgut Ortaokulun da bu yıl açılan Şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçının isminin verildiği serbest etkinlik atölyesini  ziyaret etti.

 

Dernek başkanı Fatma Büyükakkaş'ın,etkinlikle ilgili haber merkezimize gönderdiği yazılı basın açıklaması şöyle ;

"Hüdavend Hatun Kadın Çocuk ve Gençlik Derneği başkanı Fatma Büyükakkaş ve  üyeleri Niğde Yeşilgölcük kasabası Şehit Osman Turgut Ortaokulun da bu yıl açılan Şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçının isminin verildiği serbest etkinlik atölyesini  ziyaret etti.

 Rehberlik öğretmeni Uğur Koçak ve Enes İşcan önderliğinde kütüphane,sinema,zeka oyunları olarak kullanılan sınıfta öğrencilere Zeka Oyunları armağan ederek öğrencilerle zeka oyunları oynayıp sohbet ettiler.

Niğde Yeşilgölcük kasabasın da Şehit Osman Turgut  Ortaokulunu  Hükaged üyelerimizle ziyaret ettik. Okul da Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçının isminin verildiği Serbest etkinlik Atölyesin de Öğretmen ve öğrencilerle  biraraya gelip;Zeka oyunları hediye ettik.Şirin  kasabamızın  bu güzel okulunda  duyarlı  Öğretmenlerimizin Geleceğimiz olan  Şanslı çocuklarının sosyal gelişimleri için kitaplık,sinema,Zeka oyunları  atölyesin de sohbet edip birlikte Zeka oyunları oynadık.Çocuklarımız bu güzel üreten öğretmenlere emanet .Aynı zaman da okulun bir bölümüne ağaçlar dikerek doğa ve çevre bilinci verilmiş."Hüdavend Hatun Kadın, Çocuk Ve Gençlik Derneği (HÜKAGED)  olarak okul müdür ve öğretmenlerini yürekten kutluyorum.”dedi.   

 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!